Послуги
Турбуємось про ваше здоров’я
Багатопрофільний медичний заклад в м. Стрий, де можна отримати якісну медичну допомогу завдяки професійній команді вузькопрофільних лікарів, сучасному обладнанню та дотриманню всіх норм і стандартів.
Записатись
Денний стаціонар
Озонотерапія та ін’єкції
Діагностика
Переглянути всі
Встигніть записатись: кількість вільних місць обмежена
Саковець Оксана Романівна
Гастроентеролог вищої категорії, терапевт
Послуги:
Консультація гастроентеролога
Дата приїзду:
м. Стрий, вул. Січових Стрільців 12В
Медичний центр Святого Якова
Багатопрофільний медичний заклад, який надає медичну допомогу найвищої якості завдяки найкращим експертам регіону, новітньому обладнанню, передовим технологіям та постійному вдосконаленню.
Наш основний пріорітет – турбота про кожного пацієнта, саме тому в наших підходах ми застосовуємо доброту, емпатію та повагу, щоб максимально уважно визначити точний діагноз та підібрати найефективніше лікування.
Чому ми
Команда професіоналів
Наша команда складається з понад 35 професіоналів – вузькопрофільних лікарів, які володіють прекрасною освітою, багатим досвідом та стажуванням за кордоном, а в додаток постійно самовдосконалюються та підвищують свою експертність.
Новітнє обладнання
Завдяки новітньому обладнання наші експерти мають можливість максимально точно визначити діагноз та призначити найбільш ефективне лікування і профілактику. Це допомагає тримати наші медичні послуги на найвищому рівні.
Турбота та емпатія
Людиноорієнтованість допомагає нам зрозуміти та почути всі потреби пацієнта, завдяки чому ми дослухаємось до кожної історії та забезпечуємо ефективне лікування. Також ми орієнтовані на емпатичному ставленні до наших працівників та їх постійному вдосконаленні, що забезпечує дружну атмосферу та емпатію всередині колективу.
Бажаєте записатись на консультацію чи діагностику?
Записатися
Залиште заявку і ми зв‘яжемось з вами найближчим часом